Event Cover Image
Event Image
Prezentację wygłosi Katarzyna Gzyl: psycholożka, trenerka, facylitatorka, change menedżerka i liderka zespołów z ponad 10-letnim doświadczeniem. Katarzyna dzieli się praktycznymi strategiami zmiany w biznesie.

 This webinar will be held in Polish


Zmiana dla lidera może wydawać się konieczna, oczywista, pozytywna i prosta. Pozostali adresaci zmiany mogą mieć zupełnie odmienną perspektywę. Według nich zmiana może być zbędna i utrudniająca im życie, co w konsekwencji prowadzi do wielkiego i trudnego do przezwyciężenia oporu. W dzisiejszym, coraz szybciej zmieniającym się otoczeniu biznesowym, zdolność przeprowadzania innych (ale także siebie) przez zmianę jest jedną z kluczowych kompetencji. Warto zacząć szlifować tą umiejętność, począwszy od zrozumienia, co się z nami dzieje w procesie zmiany, jak zadbać o komfort wszystkich uczestników zmiany, na każdym jej etapie. Podczas naszego spotkania dowiesz się jak efektywnie komunikować i wdrażać zmianę w organizacji/zespole, jednocześnie dbając o jej właściwe rozumienie oraz zaangażowanie i współpracę jej adresatów.


Czego się dowiesz?

  • Uświadomisz sobie, co dzieje się z pracownikiem, gdy jest przeprowadzany przez zmianę, której niekoniecznie oczekuje/którą niekoniecznie rozumie
  • Poznasz symptomy zachowań adresatów zmiany, typowe dla danej fazy i ich znaczenie w tym procesie
  • Otrzymasz odpowiedź na pytanie o kluczowe zasady komunikacji i angażowania odbiorców zmiany
  • Poznasz przykłady najczęściej popełnianych błędów i sposoby przeciwdziałania takim sytuacjom
Organizers

IP

IIBA Poland
webinar@poland.iiba.org